Kim my jesteśMY?

Kim my jesteśMY? Na wstępie, opowiem coś o nas, by zapoznać każdego z nami. Jesteśmy ekipą budowlaną, znaną szerzej jako Szczecin Projekt, projekt trwa od 1 Czerwca 2020 roku. Większość z nas od urodzenia mieszka w Szczecinie. Interesujemy się głównie Sportem, komunikacją miejską miasta oraz grami min. Minecraft.

Od lat tworzymy budynki do Minecrafta, głównie mapy, a naszym największym projektem jest Szczecin projekt czyli budowa Szczecina w skali 1:1 i udzielam się aktywnie na scenie tej gry.

Jesteśmy samoukami, wiele rzeczy przyswajaliśmy sami (jak np. obsługa edytora pluginu world edit, standardy malowania floating garden 2050 i ruchu samochodowego, jak i wiele więcej różnych różności, w tym materiały wymagane na budowniczego). W wolnym czasie prowadzimy nasz kanał na YouTube, spędzamy czas przy Minecrafcie, i robimy wypady na miasto ze znajomymi, głównie z aparatami. Uważamy, że jesteśmy ekipą dość charakterystyczną (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), która może być dobrym kompanem do rozmowy, jeśli ktoś się na taką zdecyduje.